Mercedes-Benz

MB Motors.

MB Motors

MB Motors Piaseczno

MB Motors Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Piaseczno istnieje na rynku od ponad 10 lat i posiada wpływową i stale rosnącą pozycją na rynku mazowieckim.

Jako liczący się Dealer Mercedes-Benz zapewniamy szeroki zakres usług: sprzedaż nowych samochodów osobowych oraz dostawczych, sprzedaż i przyjmowanie w rozliczeniu samochodów używanych wszystkich marek, naprawy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, likwidacje szkód powypadkowych, doradztwo w zakresie finansowania oraz ubezpieczeń.

W MB Motors pracują najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy zapewniają najwyższą jakość obsługi klienta, czego dowodem może być zdobycie nagrody przyznawanej przez Mercedes-Benz Polska za „Najbardziej wyróżniający się serwis Mercedes-Benz w 2012 roku w zakresie obsługi i zadowolenia klienta”.

MB Motors Poznań

MB Motors Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Poznań istnieje od 2009 roku. Jako wciąż rozwijający się Dealer Mercedes-Benz zapewniamy szeroki zakres usług:

sprzedaż nowych samochodów osobowych oraz dostawczych, sprzedaż i przyjmowanie w rozliczeniu samochodów używanych wszystkich marek, naprawy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, likwidacje szkód powypadkowych we własnym serwisie blacharsko- lakierniczym, doradztwo w zakresie finansowania oraz ubezpieczeń.

W MB Motors, priorytetem jest codzienna dbałość o produkty oraz najwyższy poziom usług, które podporządkowane są głównemu celowi, jakim jest zadowolenie i satysfakcja Klientów. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami i pozostali lojalni.

MB Motors Janki Van ProCenter

MB Motors Van ProCenter Janki, autoryzowany salon Mercedes-Benz poświęcony wyłącznie samochodom dostawczym powstał jako pierwszy w Polsce. Jego otwarcie miało miejsce na początku 2015 r. Tym samym Mercedes-Benz dołączył do zlokalizowanych w Jankach dealerstw, należących do PGA, uzupełniając ofertę BMW, Mini i Skody o samochody dostawcze.

W przestronnym obiekcie, zbudowanym i wykończonym zgodnie z najnowszymi standardami salonów Van ProCenter,  klienci mogą zapoznać się z gamą obejmującą pojazdy dostawcze, vany i samochody użytkowe. Profesjonalną obsługę zapewniają dedykowani Doradcy Handlowi i Serwisowi, wyspecjalizowani w tego typu pojazdach.

Zakres usług obejmuje sprzedaż nowych i używanych samochodów dostawczych, serwis mechaniczny i blacharski, sprzedaż części i akcesoriów oraz likwidację szkód.

Naszym celem jest na nowo definiować jakość obsługi klientów samochodów dostawczych Mercedes-Benz, oferując usługi na najwyższym poziomie. Dynamiczny rozwój ukierunkowany na aktualne potrzeby rynku, to jeden z filarów  dzięki którym Van ProCenter Janki już wkrótce stanie się miejscem, mogącym pochwalić się najlepszą renomą i ugruntowaną pozycją.

Inni sprzedają samochody. My spełniamy marzenia.