Mercedes-Benz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi!

Piaseczno:

Robert Grabarczyk

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych

tel. +48 607 858 883

mail: robert.grabarczyk@mbmotors.mercedes-benz.pl

--------------------------------------------------------------------

Patryk Rybarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 504 272 164

mail: patryk.rybarczyk@mbmotors.mercedes-benz.pl

--------------------------------------------------------------------

Szymon Kosmęda

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 517 372 624

mail: szymon.kosmeda@mbmotors.mercedes-benz.pl

--------------------------------------------------------------------

Piotr Wirski

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 797 901 184

mail: piotr.wirski@mbmotors.mercedes-benz.pl

--------------------------------------------------------------------

Monika Szczot

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 516 711 390

mail: monika.szczot@mbmotors.mercedes-benz.pl

--------------------------------------------------------------------

Mateusz Nawrot

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 661 304 040

mail: mateusz.nawrot@mbmotors.mercedes-benz.pl

--------------------------------------------------------------------

Jan Dębiński

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 504 558 966

mail: jan.debinski@mbmotors.mercedes-benz.pl

Poznań:

Łukasz Mieloch
tel. +48665 664 460
mail: lukasz.mieloch@mbmotors.mercedes-benz.pl

Małgorzata Geldner
tel. +48 665 660 053
mail: malgorzata.geldner@mbmotors.mercedes-benz.pl

Bartosz Bardziński
tel. +48 665 660 017
mail: bartosz.bardzinski@mbmotors.mercedes-benz.pl

Marcin Kapciński
tel. +48 667 676 611
mail: marcin.kapcinski@mbmotors.mercedes-benz.pl

Dawid Chmielarz
tel. +48 517 372 675
mail: dawid.chmielarz@mbmotors.mercedes-benz.pl