Mercedes-Benz

Nowy Sprinter.

100% dla Ciebie.

Nowatorski, wydajny i niezawodny.

Nowy Sprinter jest tak uniwersalny, że z pewnością znajdą Państwo odpowiedni wariant do swoich potrzeb transportowych . Do tego prezentuje się tak dobrze, że będzie pozytywnie przyciągał uwagę. 

Liczne warianty pojazdu i elementy wyposażenia umożliwiają skonfigurowanie zarówno ekonomicznych modeli wejściowych – (na przykład z napędem na koła przednie) jak i dostosowanych do potrzeb furgonów, podwozi ze skrzynią ładunkową czy tourerów z reprezentacyjnie urządzoną przestrzenią pasażerską.

Atrakcyjny wizualnie i jeszcze atrakcyjniejszy w pracy.

Już sam wygląd czyni Sprintera niezwykle atrakcyjnym samochodem. Jego design realizuje nowoczesną koncepcję stylistyczną Mercedes-Benz, zwaną "Sensual Purity". Także zaprojektowany na nowo kokpit wyróżnia się zarazem szlachetnym designem i najwyższą funkcjonalnością.

Sprinter ‒ do każdego zadania transportowego.

Czy według Państwa samochód dostawczy powinien być przede wszystkim praktyczny, czy komfortowy? 

Sprinter może spełnić oba oczekiwania – i jeszcze więcej: Furgon i Tourer oraz Podwozie do zabudowy i Podwozie ze skrzynią ładunkową, z kabiną pojedynczą bądź podwójną, stanowią podstawę dla imponującej różnorodności wariantów tego samochodu. 

Zwiększają ją cztery wersje silnikowe, wyposażenie dodatkowe, warianty układu jezdnego oraz rozwiązania branżowe oferowane przez producentów zabudów. 

Ekonomiczny, gdy trzeba

Nabywając Sprintera, wybierają Państwo pojazd, który od ponad 20 lat imponująco dowodzi swej ekonomiczności. 

Nowy Sprinter kontynuuje tę historię sukcesu, potwierdzając swą sprawdzoną jakość i niezawodność. 

Od samego początku zyskują też Państwo na jego ekonomiczności ‒ oferujemy atrakcyjną cenę wejściową na pojazdy z napędem na koła przednie oraz wiele możliwości konfiguracji, dzięki którym zamawiają Państwo dokładnie to, czego potrzebują. 

Kto chce odnosić sukcesy, ten potrzebuje mocnego napędu: 4-cylindrowy silnik wysokoprężny w trzech klasach mocy oraz silnik wysokoprężny V6 wzorcowo łączą w Sprinterze moc i ekonomiczność. Te sprawdzone jednostki napędowe zostały jeszcze dodatkowo zoptymalizowane pod względem zużycia paliwa, na przykład poprzez zmniejszenie tarć wewnętrznych. Wszystkie wersje silnikowe są dostępne zarówno z mechaniczną, jak i z automatyczną skrzynią biegów.

Spełnienie ambitnych norm emisji spalin Euro 6 i Euro VI umożliwia technologia selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). Tą metodą redukuje się emisję tlenków azotu z silników wysokoprężnych ‒ spaliny są prowadzone przez katalizator, gdzie wodny roztwór mocznika AdBlue® przekształca tlenki azotu w azot i wodę.

[zużycie paliwa średnio: 7,7–10,8 l/100 km; emisja CO2: 202–280 g/km]*

Miejsce pracy dostosowane do potrzeb kierowcy.

Kokpit z doskonałą widocznością na wszystkie strony jest tak skonstruowany, aby maksymalnie uprzyjemniał kierowcy jego codzienną pracę. W tym celu oferta obejmuje pięć różnych foteli kierowcy do wyboru, spełniających różnorodne oczekiwania w zakresie komfortu.

Nowoczesny system obsługi urządzeń dodatkowych i nawigacji wyróżnia się między innymi możliwością integracji smartfona oraz obsługi opcjonalnych systemów multimedialnych za pomocą ekranu dotykowego i kierownicy wielofunkcyjnej. 

Dalsze kroki:

*Podane wartości zostały określone/ustalone zgodnie z określoną przepisami metodą/procedurą pomiarową zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2017/1151. Uwaga: dane te nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdów.