Mercedes-Benz

MB Motors, Twój dealer Mercedes-Benz. Witamy!

Produkty i usługi:

MB Motors Piaseczno.

MB Motors Piaseczno posiada wpływową i stale rosnącą pozycją na rynku mazowieckim. Jako liczący się Dealer Mercedes-Benz zapewniamy szeroki zakres usług: sprzedaż nowych samochodów osobowych, sprzedaż i przyjmowanie w rozliczeniu samochodów używanych wszystkich marek, naprawy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, likwidacje szkód powypadkowych, doradztwo w zakresie finansowania oraz ubezpieczeń.

MB Motors Poznań.

MB Motors Poznań istnieje od 2009 roku. Jako wciąż rozwijający się Dealer Mercedes-Benz zapewniamy szeroki zakres usług: sprzedaż nowych samochodów osobowych oraz dostawczych, sprzedaż i przyjmowanie w rozliczeniu samochodów używanych wszystkich marek, naprawy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, likwidacje szkód powypadkowych we własnym serwisie blacharsko- lakierniczym, doradztwo w zakresie finansowania oraz ubezpieczeń.

MB Motors Falenty.

MB Motors VanPro Center to pierwszy w Polsce autoryzowany salon Mercedes-Benz poświęcony wyłącznie samochodom dostawczym. W przestronnym salonie mogą Państwo zapoznać się z gamą obejmującą pojazdy dostawcze, vany i samochody użytkowe. Zakres usług obejmuje sprzedaż nowych i używanych samochodów dostawczych, serwis mechaniczny i blacharski, sprzedaż części i akcesoriów, likwidację szkód oraz profesjonalne doradztwo.