Mercedes-Benz

Service24h Mercedes-Benz.

Service24h.
Dniem i nocą pomagamy Ci wrócić na trasę.

Elementem nowego Mercedesa już od samego początku jest poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. Jeżeli jednak zdarzy się, że Państwa samochód nie będzie zdolny do jazdy, w osiągnięciu celu wesprze Państwa profesjonalny serwis Mercedes-Benz.

Zawsze do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy dostępni w całej Europie, przez całą dobę, 365 dni w roku, pod bezpłatnym numerem telefonu 0 800 5 77 7777[1] (lub poprzez MB Contact[2] w książce adresowej Państwa radia). Serwisant Mercedes-Benz udzieli Państwu pomocy i w większości przypadków już na miejscu awarii przywróci Państwa pojazdowi zdolność do jazdy.

Mobilo Mercedes-Benz.

Standardowe rozwiązanie mobilnościowe Mercedes-Benz Mobilo[3] zapewni Państwu nieprzerwaną mobilność nawet wtedy, gdy Państwa Mercedes nie będzie mógł kontynuować jazdy. W razie awarii technicznej, drobnych problemów (np. zagubienia kluczyka), wypadku, aktu wandalizmu lub kradzieży części otrzymają Państwo na terenie niemal całej Europy szybką i sprawną pomoc na miejscu zdarzenia – bezpłatnie i przez całą dobę.

[1] Alternatywnie: +48 22 583 43 63 (połączenie z telefonu komórkowego według taryfy operatora).
[2] Warunek: fabryczne radio z działającym telefonem komórkowym. Użytkownik ponosi jedynie koszty połączenia z aparatu komórkowego do sieci stacjonarnej.  
[3] Gwarancja Mercedes-Benz Mobilo jest dostępna w aktualnej wersji dla Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON.  
Dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych od 01.01.2012 r. Mobilo obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz.
Dla Sprintera, Vito, Citana i Marco Polo ACTIVITY dostępne są świadczenia Mercedes-Benz MobiloVan w aktualnej wersji.