Mercedes-Benz

Kup samochód online w MB Motors!

Szanowni Państwo!

MB Motors, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, przedstawia propozycję zakupu samochodu online. W kilku prostych i wygodnych krokach, możecie Państwo wybrać i kupić samochód przez Internet. Bez jakichkolwiek obaw lub wątpliwości, bez konieczności wychodzenia z domu! Cały proces jeszcze nigdy nie był tak szybki i przyjazny.

1. Znajdź samochód online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów dostępnych od ręki! Oferujemy szeroką gamę samochodów nowych Mercedes-Benz, jak również samochody używane w programie Meredes-Benz Certified. Państwa wymarzony samochód czeka w MB Motors.

2. Wygodny kontakt bez wychodzenia z domu.

Skontaktuj się z naszym Doradcą bez wychodzenia z domu. Mail, telefon, Whatsapp? Dowolnie! Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym kanale. To Klient wybiera, która forma kontaktu jest dla niego najwygodniejsza.

Zapytanie ogólne możecie Państwo skierować na adres: info@mbmotors.mercedes-benz.pl Doradca odpowiedniego działu skontaktuje się i przedstawi szczegóły oferty.

3. Prezentacja online.

Oferowane przez nas pojazdy mogą Państwo obejrzeć podczas video prezentacji, bez konieczności wizyty w salonie! Chcesz obejrzeć samochód, zobaczyć detale, dowiedzieć się więcej o konfiguracji i funkcjach? Nie wiesz który samochód wybrać lub czym różnią się konkretne egzemplarze? Usiądź wygodnie, nasi Doradcy odpowiedzą na każde pytanie.

4. Jazda testowa.

Jazdę testową możecie Państwo odbyć w dogodnej lokalizacji - podstawimy samochód we wskazane miejsce. Samochód zostanie zdezynfekowany, a cała jazda testowa przeprowadzona będzie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, aby zapewnić Państwu spokój i pełen komfort.

5. Formalności na odległość.

Przez wszystkie formalności przeprowadzimy Państwa zdalnie – przygotowanie oferty, szczegóły finansowania i inne niezbędne formalności nie wymagają wizyty w salonie. Nasz Doradca zatroszczy się o wszystko i zorganizuje proces w dogodny i szybki sposób.

Dla wybranych grup zawodowych oferujemy specjalną politykę rabatową!
Jesteś lekarzem, prawnikiem, a może architektem? Zapytaj Doradcę o ofertę specjalną.

6. Dostarczamy samochód.

Gotowy do jazdy, zarejestrowany samochód dostarczymy pod wskazany adres. Jednym słowem – salon MB Motors pod Państwa domem!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Wyszukiwarka samochodów nowych

Samochody dostępne od ręki

Wyszukiwarka samochodów używanych

Samochody dostępne od ręki

Konfigurator dealerski

Skonfiguruj swój wymarzony samochód