Mercedes-Benz

Emocje na starcie.

Porywają od momentu uruchomienia silnika.
Ekscytują już od linii startu.
Zachwycają aż do mety.
Emocje na starcie

Poznaj sportową drużynę nowych
kompaktowych modeli Mercedes-AMG.


Teraz dostępnych w specjalnej ofercie, za 1% wartości miesięcznie.

Kluczem do zwycięstwa jest selekcja najlepszych zawodników. Wybierz dopasowany do Twojego temperamentu model i poczuj sportową przyjemność z jazdy, zarówno w mieście, jak i na wyścigowym torze.

Weź udział w rozgrywce, w której prawdziwe emocje zaczynają się już na linii startu, a sportowa przygoda czeka na Ciebie za każdym zakrętem. Tylko uważaj - tutaj liczy się tylko pierwszy na mecie.

Mercedes-AMG A 35 4MATIC Limuzyna.

Rata od 1 939 zł netto miesięcznie1.

Mercedes-AMG A 35 4MATIC Limuzyna

Wejdź do świata motosportu z dynamicznym modelem A 35, z charakterystyczną osłoną chłodnicy, przednim zderzakiem z nakładkami na wlotach powietrza oraz chromowanymi elementami. Do tego 19-calowe obręcze kół oraz nakładki na progi boczne AMG. Jego wnętrze zachwyca multimedialnym systemem MBUX, środkową konsolą z panelem dotykowym oraz dodatkowymi przełącznikami między innymi do ręcznej zmiany biegów. Model A 35 jest napędzany nowym 4-cylindrowym silnikiem turbo o mocy 306 km, zapewniającym przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy.

Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ Kompaktowa Limuzyna.

Rata od 2 392 zł netto miesięcznie1.

Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ Kompaktowa Limuzyna

Doświadcz ducha sportowej rywalizacji drzemiącego w wariantach A 45 i A 45 S. Ich tył przyciąga wzrok za sprawą dwóch okrągłych, podwójnych rur wydechowych oraz charakterystycznego dyfuzora z czterema pionowymi wstawkami. Wyjątkowego charakteru dodają im także krawędź obrysowa AMG na owiewce dachowej lakierowana w kolorze nadwozia, osłona chłodnicy oraz maska silnika z wybrzuszeniami. A w środku? Multimedialny MBUX, wirtualny inżynier wyścigowy AMG TRACK PACE czy też fotele AMG Performance jeszcze bardziej podkręcą Twoją przyjemność z jazdy. Z kolei nowo skonstruowany 2-litrowy silnik z turbodoładowaniem twin-scroll i skrzynia biegów AMG SPEEDSHIFT DCT 8G z funkcją RACE START posiadają niezrównaną moc, która pozwoli Ci zawsze liczyć się w walce o zwycięstwo.

Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

Rata od 2 217 zł netto miesięcznie1.

Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake

Poczuj zew sportowej rywalizacji w CLA 35. Dzięki swoim atletycznym proporcjom i umieszczonym po obu stronach końcówkom rur wydechowych o średnicy 90 mm ten model znacząco wyróżnia się na tle pozostałych. Jego dynamiczna estetyka znajduje swoje przedłużenie w inspirującym wnętrzu: sportowe fotele z czarną skórą ARTICO z podwójnym czerwonym szwem ozdobnym idealnie pasują do 3-ramiennej, wielofunkcyjnej kierownicy. 

Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Coupé.

Rata od 2 642 zł netto miesięcznie2.

Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Coupé

Odkryj wyjątkowy charakter modeli CLA 45 i CLA 45 S. Przyciągająca wzrok charakterystyczna dla AMG osłona chłodnicy oraz poszerzony rozstaw kół. W środku bezramowe drzwi, przez które zobaczysz opcjonalne przyciski AMG na kierownicy AMG Performance, umożliwiające kontrolę multimedialnego systemu MBUX. Ponadto w konsoli środkowej znajdują się przełączniki do obsługi takich funkcji jak tryb ręcznej zmiany biegów, 3-stopniowy układ ESP® oraz regulacja zawieszenia AMG RIDE CONTROL.

Chcesz już teraz poczuć emocje, które zapewnia Mercedes-AMG?

AMG Driving Academy

Zapisz się na szkolenie AMG Driving Academy, poznaj niesamowite możliwości sportowych samochodów z gwiazdą i ulepszaj swoją technikę jazdy pod okiem najlepszych z najlepszych.

[1] Rata miesięczna netto w ofercie Lease&Drive 1% prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym – prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 15 000 km, wpłata wstępna 5% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa, w ofercie zawarte jest ubezpieczenie Pakiet Gwarancyjny na okres 24 miesięcy. Oferta skierowana do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 30.06.2020 r.

[2] Rata miesięczna netto w ofercie Lease&Drive 1% prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym – prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 15 000 km, wpłata wstępna 10% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa, w ofercie zawarte jest ubezpieczenie Pakiet Gwarancyjny na okres 24 miesięcy. Oferta skierowana do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 30.06.2020 r.