Mercedes-Benz

Bezpieczny zakup w MB Motors!

Dowiedz się jak działamy w czasie pandemii.   

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom!

W związku z aktualną sytuacją związaną z korona wirusem, wprowadziliśmy szereg działań, mających na celu ochronę zdrowia i zapewnienie bezpieczeństwa Klientów i pracowników.

Każdą sprawę związaną z zakupem samochodu w naszym salonie, wyceną auta używanego, finansowaniem i innymi formalnościami możemy przeprowadzić zdalnie. Nasi Doradcy są do dyspozycji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, jak również z wykorzystaniem komunikatorów WhatsApp i Mesenger. Umożliwiamy również Wideo Prezentację pojazdu.

Każdą usługę serwisową możecie Państwo zrealizować bez wychodzenia z domy, w trybie Door to Door -  bezpiecznie, wygodnie i szybko. Twojego Mercedesa odbierzemy i podstawimy pod wskazany adres na terenie Aglomeracji Warszawskiej. O nic nie musisz się marwić! 

W salonach MB Motors przestrzegamy obowiązujących przepisów reżimu sanitarnego – udostępniamy środki dezynfekujące i szybkie termometry, stanowiska pracy naszych Doradców oddzielone są ściankami z plexi, wszyscy pracownicy noszą maseczki. Regularnie dezynfekujemy pomieszczenia i samochody.

Zapraszamy do kontaktu:

MB Motors Poznań

tel: 509-818-949

recepcja.poznan@mbmotors.mercedes-benz.pl

MB Motors Van ProCenter Janki

Sprzedaż: 22 319-50-00

Serwis: 22 319-50-20

recepcja.janki@mbmotors.mercedes-benz.pl

MB Motors Piaseczno

Sprzedaż: 22 726-59-00

Serwis: 22 726-59-11

recepcja@mbmotors.mercedes-benz.pl 

Nasze salony pozostają otwarte. W przypadku wizyty w oddziale MB Motors prosimy o przestrzeganie poniższych zasad bezpieczeństwa:

• Zrezygnujmy z uścisku dłoni na powitanie – miły uśmiech wystarczy
• Do Recepcji/Doradcy Handlowego/Doradcy Serwisowego prosimy podchodzić pojedynczo, zachowując bezpieczną odległość
• Zachęcamy do dezynfekcji rąk - środek dezynfekujący znajduje się w każdej toalecie
• Prosimy o nieprzyjeżdżanie, jeżeli wykazują Państwo objawy choroby zakaźnej oraz jeżeli byli Państwo narażeni na zakażenie korona wirusem.

Stock Browser VAN.

Samochody dostępne od ręki!

Serwis.

Umów termin wizyty.