Mercedes-Benz

Oryginalne części Mercedes-Benz

Ofertę oryginalnych części EconomyLine Mercedes-Benz stworzyliśmy z myślą o użytkownikach poszukujących najkorzystniejszej relacji jakości do ceny, z zachowaniem gwarancji.

Nawet gdy Twój Mercedes ma już swoje lata, większość jego podzespołów jest jeszcze całkowicie pełnowartościowych. Dlatego w przypadku uszkodzenia którejś z części, przyjmujemy ją do zwrotu, a jej wartość zaliczamy na poczet przygotowanej i przetestowanej oryginalnej części EconomyLine. Poddając konserwacji części używane, aby z powrotem służyły jako pełnowartościowe podzespoły, wspólnie generujemy oszczędność na koszcie wytworzenia nowej części. Korzyść cenowa dochodzi w takim przypadku do 50%, a całość tej kwoty stanowi zysk dla Klienta.

Oryginalne części EconomyLine to alternatywa nie tylko tania, lecz również sprzyjająca ochronie środowiska. Pochłaniają one mniej energii oraz mniej surowców, przyczyniają się także do ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Niezależnie od tego przy naprawie dokonywanej z użyciem oryginalnych części EconomyLine otrzymują Państwo nasz wypróbowany standard jakościowy oraz gwarancję. Oferta EconomyLine jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa – jest to ta sama gwarancja, której udzielamy na nowe części z produkcji seryjnej.

Zapraszamy na stronę:

http://czescizamienne.mercedes-benz.pl/