Mercedes-Benz

Sezon na ostatnie sztuki.

Citan, Vito i Sprinter w Leasingu 103% i z rabatami do 23 800zł.
Korzyści dojrzewają jesienią

Wyjdź na prowadzenie w nowych modelach Mercedes-Benz. Citan, Vito i Sprinter wjeżdżają do salonów w wyjątkowej ofercie, która zdarza się tylko tej jesieni!

Każdy dostawczy samochód Mercedes-Benz jest natychmiast gotowy do pracy. Najmniejszy z nich, Citan, wyróżnia się dynamiką i mobilnością. Wybierz go, jeśli chcesz szybko dotrzeć w każde miejsce z błyskawiczną przesyłką lub pilnym towarem. Nowy Vito wyróżnia się przestrzenią załadunkową i możliwościami adaptacji nadwozia do różnych potrzeb. Sprinter to niezawodny i niestrudzony pojazd, który jest dostępny w wielu konfiguracjach nadwozia i opcjach napędu. Dodatkowo Nowy Vito i Sprinter wyposażono w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy i rozbudowane usługi łącznościowe Mercedes PRO.

Citan

Citan.
Leasing 103% i rabat do 23 800 zł brutto.*

Vito

Vito.
Leasing 103% i rabat do 22 000 zł brutto.*

Sprinter

Sprinter.
Leasing 103% i rabat do 14 000 zł brutto.*

Skontaktuj się z nami lub odwiedź Salon Online Mercedes-Benz Vans i sprawdź dostępność promocyjnych modeli. To już ostatnie egzemplarze w tak dobrej ofercie!

* Całkowity koszt leasingu prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, wpłata wstępna 25% wartości samochodu, wartość końcowa 19% wartości pojazdu. Oferta skierowana do przedsiębiorców. Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2020, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2020 r.