Mercedes-Benz

Wolność wyboru gwarantowana.

Szukasz samochodu, ale nie na zawsze? Właśnie dlatego stworzyliśmy Lease&Drive. Jest to umowa leasingu posiadająca wszelkie korzyści dla podmiotów gospodarczych, a dzięki gwarantowanej rynkowej wartości końcowej nie musisz spłacać całej wartości pojazdu. 

Wykup pojazdu stanowi opcję, a nie obowiązek, zatem pod koniec umowy zdecydujesz, czy użytkowany pojazd wykupisz za ustaloną w umowie wysoką wartość końcową, czy po prostu oddasz go nam i wybierzesz nowy samochód dostawczy marki Mercedes-Benz. Gwarantowana rynkowa wartość końcowa ma jeszcze jedną dużą zaletę - znacznie obniża miesięczne opłaty, co przekłada się pozytywnie na Twój firmowy budżet. 

Stałe koszty eksploatacji pojazdu? Nic prostszego! Do umowy Lease&Drive możesz dodatkowo włączyć usługi związane z jego eksploatacją. Wszystko to w ramach jednej stałej miesięcznej opłaty. Dzięki Lease&Drive nie musisz martwić się o kwestie związane z ubezpieczeniem, obsługą serwisową, obsługą opon czy assistance wraz z samochodem zastępczym. Wszystko to zrealizujemy za Ciebie ponosząc ryzyko z tym związane. Gwarantujemy nie tylko rzetelną obsługę i dostępność 24h na dobę, lecz również niezmienne opłaty miesięczne, co ułatwia budżetowanie kosztów eksploatacji pojazdu.

Okres umowy Lease&Drive może wynosić od 24 do 60 miesięcy. Umowę mogą zawrzeć firmy z siedzibą na terenie Polski. 

Sprawdz jak działa finansowanie Lease&Drive.

Zalety programu Lease&Drive i korzyści dla Twojej firmy:

- Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu – w salonie dealerskim.

- Brak opłat za rejestrację samochodu.

- Lease&Drive pomoże obniżyć koszty administracyjne i łatwiej zaplanować wydatki związane z samochodem w firmie.

 - Dzięki wysokiej, gwarantowanej wartości końcowej, Twoje opłaty miesięczne będą wyjątkowo niskie.

 - Elastyczność finansowania – umowa może zawierać samo finansowanie, ale możesz też rozbudować ją o dostępne dodatkowo opcje: Ubezpieczenie Komunikacyjne, Ubezpieczenie Ochrona Prawna, Ubezpieczenie GAP, Pakiet Gwarancyjny, a także Umowę Serwisową i inne usługi związane z obsługą pojazdu.

- Tylko od Ciebie zależy, czy wykupisz użytkowany samochód na własność po zakończeniu umowy. Możesz także zwrócić go i wymienić na nowy, lub wydłużyć umowę na kolejny okres.

Jakie komponenty są dostępne w ramach umowy?

Dokumenty wymagane do analizy finansowej:

- Kopie wpisu REGON i decyzji o nadaniu NIP,
- Dokumenty finansowe narastająco od początku bieżącego roku,
- Dokumenty finansowe za ostatni pełny rok obrotowy (w zależności od prowadzonej księgowości, np. PIT, bilans + rachunek zysków i strat, książka przychodów i rozchodów, F-01, itp.)
- Kopie dowodu osobistego i prawa jazdy osób podpisujących umowę.

W szczególnych przypadkach zakres wymaganych dokumentów może być rozszerzony.

Procedura uproszczona do minimum.

Dla wybranych typów samochodów już od 20% opłaty wstępnej mają zastosowanie uproszczone procedury akceptacji umów.
W tym przypadku wystarczy dostarczyć dokumenty rejestrowe firmy (NIP, REGON, wpis do ewidencji lub KRS) oraz dokumenty tożsamości reprezentantów firmy, nie ma natomiast potrzeby przedstawiania żadnych dokumentów finansowych. W ich miejsce należy jedynie wypełnić druk oświadczenia o dochodach.
Uproszczona procedura dotyczy tylko samochodów nowych.