Mercedes-Benz

EQV.

Czas na Twój ruch. Dla lepszej przyszłości.
EQV

Poznaj EQV.

Wszystko przemawia za EQV.

Zasięg | 356 km
Czas ładowania 10-80% | ok. 45 minut
Pojemność akumulatora (użyteczna) | 90 kWh

Czas ładowania odpowiada 10-80% pełnego naładowania w przypadku korzystania ze stacji szybkiego ładowania DC przy napięciu zasilającym wynoszącym 400 V i natężeniu prądu wynoszącym co najmniej 300 A.

Średnie zużycie energii elektrycznej: 28,2 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km.

Zużycie energii i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie energii i zasięg zależą od konfiguracji pojazdu. Rzeczywisty zasięg jest dodatkowo zależny od indywidualnego sposobu jazdy, sytuacji na drodze i warunków drogowych, temperatury zewnętrznej, korzystania z klimatyzacji/ogrzewania itp. i może się różnić.

Czas ładowania akumulatora zależy od infrastruktury ładującej.

Wirtualny Salon EQV.

Poznaj całkowicie elektryczny model EQV nie wychodząc z domu.

EQV Online Showroom

Design.

Nowy członek rodziny EQ - elektrycznych samochodów Mercedes-Benz.

EQV

Szlachetna stylistyka dzięki elementom specyficznym dla EQ.

Oczywiste już przy pierwszym spojrzeniu - zaprojektowane specjalnie dla rodziny EQ elementy wzornictwa nadają nowoczesny charakter – zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu pojazdu.

Ładowanie i zasięg.

Witamy w świecie elektromobilności Mercedes-Benz.

EQV

Komfort jazdy samochodem elektrycznym dla całej rodziny.

EQV oferuje Ci elastyczność pod względem możliwości ładowania: w domu, za pomocą Mercedes-Benz Wallbox Home lub gniazda sieciowego, jak też w trasie na publicznych stacjach ładowania. 

Nie musisz martwić się również o konieczność wyszukiwania stacji ładowania w trasie. Dzięki aplikacji Mercedes me zaplanujesz trasę z uwzględnieniem stacji ładowania (w tym koniecznego czasu ładowania), sprawdzisz status pojazdu i zaprogramujesz ustawienia wstępnej klimatyzacji.

Dzięki Mercedes me Charge skorzystasz z wielu stacji ładowania za pomocą jednej karty i bez konieczności zakładania wielu kont, z wygodnym rozliczeniem za wszystkie na koniec miesiąca w postaci jednego rachunku.

Wybrane najważniejsze funkcje:

• Ładowanie z domu za pomocą Mercedes-Benz Wallbox i na publicznych stacjach ładowania
• Ładowanie w czasie jazdy dzięki funkcji rekuperacji (odzyskiwania energii przy hamowaniu)
• Usługi zdalne i nawigacyjne, wyznaczanie trasy w nawigacji z uwzględnieniem koniecznych punktów ładowania
• Możliwość ładowania wszędzie za pomocą Mercedes me Charge, bez konieczności zakładania wielu kont u poszczególnych dostawców.

Nie jesteś pewien czy EQV pasuje do Twojego stylu życia?

Dzięki bezpłatnej aplikacji na smartfona przekonasz się, czy EQV spełni Twoje codzienne potrzeby transportowe. W tym celu aplikacja na Twoim smartfonie rejestruje szczegóły Twoich tras, które pokonujesz codziennie - bez względu na markę samochodu, by po tygodniowym okresie próbnym wyświetlić czytelne podsumowanie i symulację Twoich tras wykonanych wirtualnie za kierownicą EQV.

Bezpieczeństwo.

Poziom bezpieczeństwa, do którego przyzwyczaił Cię Mercedes.

EQV

Wzorcowy poziom bezpieczeństwa także przy napędzie elektrycznym.

W EQV możesz czuć się równie dobrze, jak w każdym innym modelu marki Mercedes. Wynika to z tego, że pojazdy z napędem elektrycznym są poddawane rygorystycznym badaniom i testom zderzeniowym, typowym dla pojazdów Mercedes-Benz.

Wybrane najważniejsze funkcje:

• Cyfrowe lusterko wsteczne
• URBAN GUARD
• Aktywny asystent regulacji odległości DISTRONIC
• Aktywny asystent układu hamulcowego
• Aktywny asystent parkowania z kamerą 360°
• Asystent pasa ruchu
• i wiele innych

Komfort.

Strefa komfortu.

EQV

Zamienia jazdę w przyjemność.

Ty i Twoi współpasażerowie zajmują miejsca w ergonomicznych fotelach i ruszacie w komfortową podróż pozbawioną dzwięku oraz wibracji tradycyjnego silnika spalinowego. W czasie jazdy hasłem „Hej, Mercedes!” uruchamiasz obsługę głosową systemu MBUX, dzięki czemu możesz obsługiwać wiele funkcji pojazdu, a ponadto możesz korzystać z wielu innych elementów wyposażenia które uprzyjemnią jazdę.

Wybrane najważniejsze funkcje:

• Pakiet komfortowych foteli
System Mercedes-Benz User Experience (MBUX)
Zdalne zarządzanie klimatyzacją
System nagłaśniający surround Burmester®
Oświetlenie Ambiente w kokpicie
Automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC

Dane techniczne.

Zestawienie danych i faktów dotyczących EQV.

EQV

Długość pojazdu (wersja długa/ekstra długa) | 5140 mm / 5370 mm
Moc | 150 kW (204 KM)
Miejsce nawet dla 8 osób

Zakup i serwis.

Finansowanie i serwis dla Twojego EQV.

EQV

Wygodny leasing i Zintegrowany Pakiet Przeglądów.

Dla nowego EQV przygotowaliśmy pakiet usług finansowych i serwisowych, które zapewnią Ci elastyczność i komfort użytkowania samochodu elektrycznego. Umowa leasingowa o stałej racie miesięcznej, niewielka wpłata własna oraz kilka możliwych sposobów zakończenia umowy.

• Miesięczna rata leasingowa netto od 3 521 zł*
• Wpłata wstępna 12%
• Okres trwania umowy: 24 miesiące
• Średnioroczny przebieg: 10 000 km
• Pierwszy rok ubezpieczenia gratis

Wraz z zakupem EQV uzyskasz również dodatkowe korzyści związane z eksploatacją pojazdu:

• Bezpłatny Zintegrowany Pakiet Serwisowy, obejmujący wszystkie czynności serwisowe na okres pierwszych czterech przeglądów okresowych
• Gwarancję na akumulator do 8 lat lub 160 000 km
• Usługi Assistance Mobilo (przedłużane przy każdym przeglądzie)
• Kartę Mercedes me Charge

Kontakt do oddziałów MB Motors

MB Motors Van ProCenter Janki, +48 608-011-906

MB Motors Poznań, +48 502-673-321

Mail: info@mbmotors.mercedes-benz.pl

* Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 12% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 10 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Niektóre modele i wersje silnikowe mogą być wyłączone z dostępności w promocji. Wyślij zapytanie ofertowe do  Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz, aby uzyskać więcej informacji nt. promocji, wiążącą informację nt. dostępności pojazdów w ramach akcji promocyjnej VAN 2022, a także nt. innych dostępnych wariantów kalkulacji, w tym dla Klientów Indywidualnych. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 13 czerwca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań.